Naslovna slika za Plazma SIM Finale VSŽ i 20. Memorijalni šahovski turnir "Milan Mesić"
Plazma SIM Finale VSŽ i 20. Memorijalni šahovski turnir "Milan Mesić"

24.03.2024. godine u Županji je održano Plazma SIM Finale VSŽ. Na natjecanju su sudjelovali Sergej Bogdan i Davor Padežanin u kategoriji do 11 godina te Roman Holub u kategoriji do 15 godina.

Nakon odigranih 5 kola, Sergej Bogdan osvojio je 1. mjesto s osvojenih 4 boda te se plasirao na završnicu Sportskih igara mladih koja će se održati u Splitu. Davor Padežanin zauzeo je 3. mjesto, dok je Roman Holub završio na 4. mjestu.Čestitamo našim predstavnicima, posebno Sergeju kojem želimo mnogo uspjeha na završnici igara.

16.03.2024. u Slavonskom Brodu je održan 20. Memorijalni šahovski turnir "Milan Mesić", sudjelovala je naša Eva Maltašić i postigla rezultat 16. mjesto sa osvojenih 4 boda, te je proglašena najboljom kadetkinjom turnira